Závodní stravování - G1

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Závodní stravování

Závodní stravování

Zajistíme kompletní stravovací služby dle našeho hesla „Vaše spokojenost naše radost“. Poskytneme Vám denně 6 druhů pokrmů včetně polévky a nápoje + doplňkový prodej. Dle Vašich požadavků zajistíme večeře formou teplého, případně mraženého jednoporcového jídla. Pro zpestření stravování zavádíme týdny krajových specialit, seznámení našich zákazníků s pokrmy národních kuchyní spojené se soutěží o hodnotné ceny.

Zajistíme pro Vás stravování o sobotách, nedělích a svátcích. Budeme velice pozorně naslouchat Vašim přáním a požadavkům. Velice rádi přizpůsobíme sortiment doplňkového prodeje Vašim představám. Budeme velmi rádi, pokud nám oznámíte svá přání na změny a úpravy sortimentu zboží i na poskytování našich služeb. Pro Vaše hosty zajistíme občerstvení formou rautů, servis občerstvení do kanceláří, dny otevřených dveří, párty pro Vaše zaměstnance apod.

Dále pro Vás připravíme prodej našich uzenin s možností ohřevu a konzumace v jídelně a také prodej masa a masných výrobků za velice přijatelné ceny přímo v prostorách závodní restaurace.

Současně vybudujeme pro zaměstnance zónu expresního občerstvení formou potravinářských automatů s možností platby penězi, nebo firemní čipovou kartou.

Zabezpečujeme rovněž projektovou dokumentaci a dodávky kuchyňských technologií.

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky