Dodávka masných výrobků - G1

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dodávka masných výrobků

Firma Libor Novák - NOVÁKOVO BUDĚJCKÉ UZENINY.

Smyslem našeho podnikání je výroba uzenin a specialit na tzv.regionální úrovni, nicméně s působností téměř po celé České Republice.
Firma byla založena v r.1991 současným majitelem Liborem Novákem ve velmi skromných podmínkách, s dvěma zaměstnanci. Jelikož majitel podniku má odborné vzdělání v oboru a před rokem 1991 vykonával práci v oboru, bylo nasnadě začít produkovat výrobky dle tehdejších ČSN, které byly mimochodem velmi kvalitní. Obohacení sortimentu se pak ubíralo směrem k tradičním recepturám z dob první republiky a v neposlední řadě jsme si tvořili výrobky s vlastními nápady a odlišnostmi od ostatních výrobků na tuzemském trhu. Právě proto jsme byli schopni dodávat výrobky do obchodní sítě od malých obchůdků, přes restaurace a hotely až po tuzemské a později i zahraniční řetězce. Během prvních deseti let jsme otevřeli i několik vlastních obchodů.
Poslední roky jsme zaznamenali zvyšující se zájem o kvalitní výrobky ze strany zákazníků, znovu jsme přehodnotili naši odběratelskou síť a bez kompromisu vyrábíme pouze vysoce kvalitní výrobky, s poměrem masa tak, jak velí řemeslná tradice. V současné době jsme uvedli na trh několik výrobků pod vlastní značkou např. UZENINY Z KOMÍNA a vysoce kvalitní párky pod značkou PAN PÁREK. Tyto výrobky jsou pod ochranou známkou, tudíž by je měl zákazník koupit pouze od naší firmy. Velmi často také přidáváme k názvu výrobku přívlastek NOVÁKOVO a BUDĚJCKÉ, aby zákazník věděl, že pod těmito názvy kupuje kvalitu a zároveň ví, kam se obrátit s případnou reklamací nebo i jakýmkoliv přáním.

 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky